Serwis frankownic, liczarek, stemplownic, niszczarek, skanerów i urządzeń do pakowania

Urządzenia wykorzystywane w biurach do obsługi korespondencji seryjnej czy liczenia banknotów zaliczają się do bardzo wydajnych i zazwyczaj też niezawodnych rozwiązań. Pomimo to może się zdarzyć, że ulegną awarii. Jej przyczynami mogą być np. wieloletnia intensywna eksploatacja, niewłaściwe użytkowanie czy celowe działanie lub inne okoliczności losowe. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi profesjonalny serwis liczarek w Katowicach. Wyspecjalizowani pracownicy, którzy doskonale znają budowę i zasadę działania urządzeń, mogą rozwiązać niemal każdy problem. Dzięki temu maszyna odzyskuje sprawność i może nadal automatyzować pracę kancelarii, banku czy biura.

Firma Banpost prowadzi taki profesjonalny serwis frankownic, stemplownic, niszczarek, skanerów i urządzeń do pakowania, a także serwis liczarek banknotów i bilonu. Gwarantujemy szybką reakcję na zgłoszenie usterek oraz ekspresową naprawę. Przywracamy sprawność urządzeń w razie usterek, wymieniamy zużyte elementy robocze, np. noże tnące w niszczarkach. Naprawiamy frankownice do korespondencji, niszczarki, liczarki i inne maszyny biurowe. Zajmujemy się m.in. urządzeniami produkowanymi przez Ascom, Bell & Howell, Dahle, Fellowes, FP, HSM, NCR, Bell Howell (Kodak) oraz Pitney Bowes. Nasi fachowcy mają duże doświadczenie w naprawie i konserwacji wszystkich urządzeń pracujących w bankach, urzędach i firmach. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Frankownice

Pitney Bowes, Francotyp Postalia, Neopost, Ascom Hasler, Frama

Stemplownice

Pitney Bowes, Klussendorf, Secap, EMS

Liczarki

Scan Coin, Magner, Glover, De La Rue, Laurel, Nippo, Glory, JCM, Perconta

Niszczarki

HSM, Intimus, Dahle, Opus, Ideal, Fellowes

Urządzenia do pakowania

Welltec, Francotyp Postalia, Neopost, Bell + Howell, Hefter, Polyfold, Pitney Bowes

Skanery

NCR, Fujitsu, Bell + Howell

Oferujemy profesjonalny serwis

Dział techniczny

Banpost Serwis Sp. z o.o.
40-847 Katowice, ul. Pukowca 15

Tel. (32) 352 04 70 Fax. (32) 352 04 70

Wszytskie komentarze są przechowywane na serwerach facebook.com, umieszczająć komentarz akceptujesz regulamin facebook.com.