Frankownice

Filtruj produkty

Filtruj produtky

Wysyłanie listów wymaga nie tylko umieszczania ich w kopercie i zaklejania, ale też nalepienia znaczków pocztowych o odpowiednim nominale. W biurach i kancelariach, agencjach marketingowych, bankach oraz innych placówkach, w których każdego dnia wysyła się dziesiątki, a nawet setki takich listów, prozaiczne czynności pochłaniają znaczną część czasu pracownika. Większość z nich można zautomatyzować, wykorzystując do tego celu urządzenia takie jak składacze korespondencji czy frankownice. Te drugie maszyny wyręczają pracownika biurowego w żmudnej czynności, jaką jest naklejanie znaczków. Pozwala to nie tylko przyspieszyć czas przygotowania przesyłki, ale też jest przyjazne dla środowiska. Rezygnacja z jednego czy kilku znaczków pocztowych na każdej kopercie pozwala ograniczyć ich zakup, a w efekcie również produkcję. W jego zastępstwie frankownice automatycznie wykonują nadruk z informacją o dokonanej opłacie. Najwydajniejsze modele pracują z prędkością nawet 90 listów na minutę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą frankownic. Oferujemy urządzenia, które umożliwiają wykonywanie nadruków na kopertach i oznaczanie daty oraz opłaty za wysyłkę. Za ich pomocą na kopertach można też nanosić adres odbiorcy oraz dane nadawcy, w tym także elementy dodatkowe, np. logo firmy. Proponujemy systemy o różnej wydajności, mamy zarówno frankownice przeznaczone do mniejszych biur i instytucji, jak i do placówek potrzebujących urządzeń o bardzo wysokiej przepustowości. Jesteśmy w stanie dobrać sprzęt odpowiedni dla agencji reklamowej czy instytucji finansowej. 

Funkcje i technologie w nowoczesnych frankownicach

Nowoczesne frankownice to urządzenia, które zrewolucjonizowały proces przygotowania korespondencji do wysyłki. Dzięki zaawansowanym technologiom, takim jak automatyczne ważenie listów, precyzyjne dozowanie znaczków oraz programowalne ustawienia dla różnych rodzajów przesyłek, frankownice znacząco usprawniają pracę biurową. Są one wyposażone w interfejsy umożliwiające łatwą integrację z systemami informatycznymi przedsiębiorstw, co pozwala na automatyczne generowanie raportów o wysyłanych przesyłkach oraz monitorowanie kosztów związanych z korespondencją. Dodatkowo, nowoczesne frankownice oferują funkcje zabezpieczające przed nadużyciami, takie jak blokady dostępu czy kontrola użytkowania, co jest szczególnie ważne w instytucjach, gdzie obieg dokumentów wymaga szczególnej kontroli.

blank

Frankownice / Terminale pocztowe

ULTIMAIL 90

  • Zasilanie 230V/50Hz
  • Prędkość 90 szt./min
blank

Frankownice / Terminale pocztowe

T1000

  • Zasilanie 230V/50Hz
  • Prędkość 25 szt./min